A co dál?

1. září 2016 v 22:09 | Renaiti |  My diary
Zdravím vás mé milé dušičky,
opět po dlouhé době. A zároveň vám chci zde na začátku slavnostně slíbit a přísahat, že nebude nijak dlouhý, nemusíte se bát. Nejen že mi už dochází čas, ale nerada bych vás okradla o váš drahý čas, takže pojďme rovnou na to a pro ty, kteří se nechtějí prokousávat téměř nic neříkajícím úvodem, budu velmi ráda pokud si přečtete pár odstavců týkajících se právě blogu :)...


Také tu někdo z vás zná ten pocit, kdy vás probudí ten strašný zvuk budíku, aby vás dostal z postele a vy jste se mohli vypravit do školy nebo práce? A myslím, že u nás studentů je o to horší, když ihned vedle času na displeji svého mobilu vidí i krásné datum 1.září. Také je pro vás stejné utrpení vstávat jako pro mě?

Myslím, že všichni z nás moc dobře víme jak takový první den ve škole probíhá, takže myslím, že tuto pasáž můžeme veselým krokem překročit a přejít k něčemu trochu smutnějšímu. Někteří již možná tuší...Rozvrh...To je věc, která tíží celé moje svědomí poslední tři dny nejvíce. Nejraději bych ty, kteří jej mají na svědomí uškrtila a rozcupovala na ty nejmenší kousíčky. A co vy? Jak to s ním máte? Spokojenost nebo vůbec? :)

Pokud dovolíte, ráda bych se nyní trochu neplynule přesunula k tomu, co nadpis tohoto článku vlastně vystihuje úplně dokonale. Už dlouho přemýšlím co a jak dál zde na blogu. Proto jsem se prosím chtěla zeptat na váš názor, jaké typy článků byste zde uvítali a rádi si je přečetli, případně jestli je zde i něco, co byste chtěli, aby bylo omezeno?

Budu velmi ráda za každý ohlas i názor, takže se vůbec neostýchejte napsat :) Konec konců, je pro mě vždy velkým potěšením napsat něco, co ostatní opravdu zajímá a s chutí si to přečtou, takže se nebojte napsat vaše přání, pokud to jen bude v mých silách, určitě jej vyplním ;)

A pokud by někdo měl sdílnou náladu a chtěl by se podělit o to, jaký byl jeho nástup do školy, budu jedině ráda ;)...

Mějte se tedy krásně a přeji všem pohádkové sny ♥ :D
Renaiti
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 petra-s-world petra-s-world | Web | 1. září 2016 v 22:19 | Reagovat

Byli by fajn jak povídky, tak klidně i nějaké názorové články.
To by nebylo na škodu:) ¨
Ten zvuk budíku.. To je děs.
Nedávám si písničku, zhnusila bych si ji.
Čeká tě ode mě asi pár Emailů..Ren.. :c

2 Dominique Dominique | E-mail | Web | 4. září 2016 v 11:20 | Reagovat

No, při ranním vstávání rozhodně a jednoznačně trpím s tebou! :D Přesto, že jsem šla do školy jen první dva dny, zmohlo mě to tak, že jsem prospala celou sobotu. :-D Rozvrh u nás taky nic moc, zajímalo by mě, kdo ho dělal, protože bych mu ráda řekla od plic, co si o tom myslím.:D A ještě ke všemu noví učitelé, no prostě strach hroznej.:-D
Já bych si třeba od tebe ráda přečetla nějaké kratší povídky, recenze, názorovky nebo prostě deníček.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama