Ona

21. prosince 2013 v 21:16 | Renaiti
Tento článek bych ráda věnovala své nejlepší a nejbáječnější kamarádce Karolínce...

Proč píší zrovna o ní? Z toho důvodu, že bych jí chtěla dokázat jak je vyjímečná a také proto, že ne vše na první pohled vypadá tak jak se zdá :)...
Jedna díveka(označíme si ji jako T.) pomlouvá a zošklivuje všechny, kterým nějakým způsobem něco závidí. I v tomto případě se mi pokusila zošklivit Karoli, ale díky mé tvrdohlavosti poznat ji sama se jí to nepodařilo. Za což jsem dnes velmi vděčná...

Nejspíše by bylo snažší vám říci, jaká není, než jaká je, ale to je jedno. Když jí někdy potkáte určitě ji poznáte(možné je vše jelikož jezdí po závodech po celé ČR). Není to ten typ, co vyčnívá z davu. Přesto dokáže být určitým způsobem velice vyjímečná. Není ani trochu obyčejná, jak by se mohlo nezkušenému oku zdát :).


Co vím určitě- má ráda tanec a muziku. Je úžasnou tanečnicí v oboru Latinskoamerických a standardních tanců. Věkově nám je stejně. Chtěla by vystudovat práva a nosit titul JUDr. ovšem toto neuvidíte z jednoho letmého pohledu :).

Vy můžete vidět- oči smějící se na svět s dlouhými a hustými řasami a kaštanově zbarvenými panenkami. Však i kdyby jste hledali lupou nenašli by jste ani malilinkatý kousíček stínů či jiného líčidla. Naproto čístá a přírodní pleť na níž se nachází často se smějící, úzké, narůžovělé rty. Rovné a dlouhé vlasy nosí často sepnuté do culíku nebo drdolu a jen vyjímečně jsou rozpuštěné. Ve slunečním světle se v nich odráží jiskra jako v diamantu. Dívá se na svět z větší výšky než já. Její štíhlá postava jí dodává ten elegantní vzhled řecké bohyně. Když se mi ukázala ve sněhově bílých šatech s drobnými růžovými ornamenty, které má na standardní tance nesmírně mi připomínala řeckou bohyni Héru. Její dokonalé křivky a ladný pohyb byl okouzlující. A upřímně řečeno jí tu její krásu a ladnost docela závidím.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama